METODA ŘÍZENÉ DETOXIKACE (C.I.C. - Controlled Inner Cleansing)

Ani to nejdražší medicínské vyšetření nebude řešit Vaše potíže, dokud neuděláte konkrétní kroky Vy sami. Je třeba znát příčinu, jak ji odstranit a udělat to.

Metoda Řízené detoxikace Vám může být nápomocná:

Detoxikace je proces,vedoucí k odstraňování toxinů z těla, tzv. vnitřní  očista organismu. S jistou dávkou toxicity si zdravý imunitní systém většinou poradí. Problémem však je životní styl a prostředí, ve kterém žijeme, potraviny zpracovávané průmyslovým způsobem, průmyslové zplodiny a výfukové plyny, cigaretový kouř, znečištěné vodní zdroje, nadužívání léků, hektický životní styl, nadměrný stres, patologické emoce a mnohé další faktory. Toxiny se postupně ukládají v našem těle, paralyzují důležitá centra, funkčnost čistících a obranných systémů  i  naši psychiku. Tímto "nenápadným" způsobem oslabený organismus se nedokáže účinně bránit běžným životním zátěžím. Přítomnost toxinů v organismu se dále nabaluje a následně se projeví celou řadou zdravotních a chronických potíží, vznikem infekčních ložisek v kterékoliv části organismu. Toxiny mohu být též přeneseny z těla matky na plod, mohou se do těla dostat přes poraněnou pokožku, prostřednictvím hmyzu a parazitů atd. To vše narušuje homeostázu, neboli stabilní vnitřní prostředí zajišťující fungování a zdravou existenci organismu. Cílem detoxikace je odlehčit organismu od toxické zátěže a tím obnovit přirozené seberegenerční a obranné procesy našeho těla. 

Samotná detoxikace probíhá ve čtyřech krocích:

  • rozbití zábran, které znemožňují organismu přirozeně se čistit.
  • vyvedení toxinů z tkání, odstranění přebytku nebo nedostatku energií
  • odstranění toxinů drenážními cestami (močí, stolicí, žlučí, lymfou, hlenem, slinami, potem, vydechnutým vzduchem)
  • přirozená regenerace tkání

Detoxikace nenahrazuje klasickou a akutní léčbu. Je však vhodná jako doplněk klasické léčby, prováděný souběžně nebo předcházející léčbě. Řada obtíží může zmizet už v průběhu detoxikace, Oba přístupy lze bez problému kombinovat a tím urychlit řešení fyzických i psychických potíží.  Detoxikace je účinnou součástí prevence vzniku onemocnění a součástí řešení dlouhodobých a chronických potíží.

Jak zjistíme toxickou zátěž?

Správnou strategii detoxikace může určit pouze dobře vyškolený poradce či lékař. Konkrétní typ toxické zátěže je možné určit na základě indikace za pomoci přístroje Salvia nebo Acucomb a počítačového programu EAMset. Na základě zjištěné toxické zátěže pak dobře vyškolený terapeut nebo lékař doporučí klientovi/pacientovi optimální detoxikační kúru „na míru“, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy. Detoxikační kúra pak pomáhá organismu vyloučit příslušné toxické zátěže, a tím i obnovit jeho přirozený stav. Jedná se o informační medicínu - medicínu budoucnosti.

Salvie je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupukturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhold Voll. 

EAM set - počítačový software určený pro poradce a lékaře, s jehož pomocí mohou indikovat druhy a umístění toxických zátěží v organismu.

Chci se objednat na konzultaci k některému z poradců/terapeutů:  ZDE

Vzdělávací akce ZDE

 

 

Pentagram