ČASTÉ OTÁZKY

Zajímá vás, jak tato řízená a kontrolovaná očista vašeho těla probíhá?

Co je to EAV přístroj?

EAV přístroj je zařízení pro elektroakupunkturní diagnostiku podle doktora Volla. Poradci pracující s metodou řízené a kontrolované detoxikace  zpravidla používají přístroj Salvia, což je Schimmelova modifikace původního Vollova přístroje.  Tento přístroj umí z jednoho bodu nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM set, zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických.

Je vyšetření přístrojem Salvia bolestivé?

Nikoliv, sonda měří pouze povrchové napětí kůže.

Kolik stojí jedna návštěva u poradce nebo terapeuta?

Platba za jednu návštěvu zahrnuje dvě složky. První je stanovení tzv. toxické mapy, tj. zjišťování příčin potíží pomocí přístroje salvia a pohovor s klientem. Trvá cca 3/4 hodiny až jednu hodinu a cena pro nového klienta je obvykle od 400 do 800 Kč. Záleží na konkrétním poradci/terapeutovi. Čas na kontroly (obvykle po dvou měsících) je obvykle 20 - 30 minut, cena kontroly je kolem 300 Kč. Podrobnější informace najdete v sekci Naši poradci. Druhá složka jsou preparáty, u nichž je doporučená prodejní cena zhruba 424-460 Kč. Zpravidla jsou doporučovány cca 3–4 preparáty u dospělých, u dětí 1-3 preparáty. Cena za jednu návštěvu včetně detoxikační kúry na dva měsíce se tedy bude pohybovat kolem 2000 Kč. Měření ani preparáty nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. Konkrétní preparátovou kúru zpravidla není třeba hned opakovat. Efekt nekončí s dobráním preparátů. Naučíme-li náš organismus obranné reakci, bude si ji určitou dobu pamatovat.

Kolik návštěv je třeba absolvovat?

Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti problému klienta. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2–3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně. Lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.

Mají preparáty Joalis vedlejší účinky?

Naše preparáty nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Je nutné absolvovat návštěvu u poradce nebo terapeuta? Chtěl/a bych si pouze zakoupit preparáty podle svého uvážení.

To je samozřejmě možné. Skutečná příčina potíží však nemusí být na první pohled zřejmá. Poradce disponuje jak odbornými znalostmi v oblasti anatomie a fyziologie, tak znalostmi principů metody řízené a kontrolované detoxikace. Vhodné preparáty vybere na základě analýzy vašich potíží v kombinaci s přesným měřením EAV přístrojem. Volbu vhodných preparátů zároveň pomocí přístroje ověří. Takto zvolená detoxikační kúra je pak „šitá na míru“ přesně pro vás, tudíž je také efektivnější a účinnější.