Detoxikace informační metodou

CO JE TO DETOXIKACE?

Detoxikace je proces, který má za cíl čistý organismus bez nánosů a působení cizorodých částic. Metod detoxikace je mnoho. Každá se snaží vyhledat a vyloučit toxické látky z těla, aby nedocházelo k jejich dalšímu škodlivému působení a lidské tělo nebylo ohroženo na zdraví a životě.

JAK DETOXIKOVAT

Ideální a nejúčinnější formou jak využít informační metodu je obrátit se na certifikovaného poradce, který vám připraví kúru z přírodních doplňků stravy Joalis. Takto zvolená kúra je „šitá na míru“, a proto nejefektivnější a nejúčinnější. Velmi vhodné je k detoxikaci připojit také úpravu životního stylu, drobné změny jídelníčku, apod.

Práce poradce Joalis se skládá z vyhodnocení vstupních informací o klientovi a následně z testování pomocí přístroje Salvia a programu „EAM set“, který zjišťuje stresovou reakci na jednotlivé druhy toxinů. Míra zjištěné toxické zátěže v těle a celostní pohled na člověka pomůže poradci sestavit optimální detoxikační kúru (průměrně obsahuje 3–4 vzájemně se podporující přípravky). Díky vedení vyškoleného poradce může klient krůček po krůčku odstranit zátěže jednotlivých orgánů a tkání a spolu se změnou životního stylu „motivovat“ organismus k samouzdravujícím procesům.

Joalis soustavně pracuje na vylepšování své sítě certifikovaných center a poradců, kteří jsou připraveni svým klientům s výběrem těch nejoptimálnějších přípravků pomoci.

CO JSOU TO TOXINY

Toxiny tak, jak je vnímá Joalis, jsou látky organického nebo anorganického původu, které svým zvýšeným výskytem v organismu člověka negativně působí na zdravé fungování orgánů a buněk v těle. Toxiny v organismu nejen způsobují defekty na sousedních buňkách, ale zároveň blokují přirozené komunikační cesty v těle a samy vylučují různé množství škodlivých dezinformací.

A když se budete dívat na člověka jako na celek (holisticky), uvědomíte si, že některé škodlivé nánosy můžete najít i v psychice. Jsou někdy více skryté, ale jejich nebezpečí není o nic menší než například u toxických kovů. Samozřejmě i na tuto oblast přípravky Joalis pamatují.

Mezi nejrozšířenější toxiny patří:

  • Toxiny ze životního prostředí – chemické sloučeniny, těžké kovy a jejich sloučeniny
  • Infekční mikrobiální ložiska a jejich toxiny
  • Emoční toxiny - například stres, nezpracovaná zranění
  • Chemie průmyslová, potravinářská, zemědělská, bytová a další
  • Radioaktivní látky
  • Cizorodé bílkoviny ze životního prostředí
  • Toxické látky vzniklé trávením
  • Léky, drogy
  • Metabolické toxiny
  • Biogenní soli

INFORMAČNÍ METODA JOALIS

Informační metoda Joalis znamená postupný proces efektivního vyčištění organismu. Ten je založen na postupné aplikaci určitých přípravků Joalis, které pomáhají tělu zbavit se pomocí vlastní imunity konkrétních toxinů (toxické kovy, chemie, zátěže z potravin, patogenů a mikroorganismů) z orgánů a tkání a přispívají k jejich normální činnosti. Cílem této metody je přirozená rovnováha. Rovnováha všech funkcí, nejen pohybových, ale i metabolických, obranných a dalších.

Jakmile tkáně a orgány pracují v souladu se svým originálním nastavením, homeostázou, pak dysbalance těla i duše v podobě přetrvávajících obtíží prakticky nenastávají. Tělo dokáže všechny tyto útoky a vychýlení eliminovat a napravit samo. To je také cíl, ke kterému značka Joalis spěje – chce lidem navracet jejich přirozenou obranyschopnost organismu.

PROČ POTŘEBUJI PORADCE

Každá nemoc je specifická a její projevy v lidském těle nejsou vždy totožné. Najít nejvhodnější kombinaci produktů Joalis, které povedou ke zlepšení obranyschopnosti organismu a lepší kondici, vyžaduje zkušenost a vysoké znalosti z oblasti zdravovědy a produktového portfolia značky Joalis. To jsou hlavní důvody, pro které doporučujeme vyhledat vyškoleného poradce Joalis.