Zkušenosti z poraden

Paní Martina - neuroborelioza  (klientka Ivany Buchtelové, )

„Měla jsem vleklé zdravotní potíže: motání a bolesti hlavy, brnění rukou i obličeje, rozostřené vidění, bolesti plotýnek a mnoho dalších. Ačkoli jsem prošla různými vyšetřeními, včetně lumbální punkce i hospitalizací na neurologii, na nic se nepřišlo. Nakonec mi byla doporučena návštěva psychiatra. Bylo mi stále hůř i po psychické stránce a mé zoufalství ještě umocnilo sdělení lékařů, že mi vlastně nic není. Až lékařka v neurologické ambulanci, kam jsem dojížděla mi navrhla možnost zkusit detoxikační metodu Joalis, o které jsem do té doby nikdy neslyšela. Byla jsem odhodlaná zkusit cokoli, jen abych byla zdravá. Tak jsem se dostala k terapeutce paní Ivaně Buchtelové v Brně, která zjistila pomocí přístroje Salvia příčinu mého utrpení. Způsobovala ho neuroborelioza v pokročilejším stádiu. Začala tedy detoxikace mého zatíženého organismu. Již po třech týdnech užívání nastavené kúry jsem začala pociťovat změny k lepšímu. Následovalo spoustu dalších preparátů a s každým z nich se mi vracela chuť do života a ustupovaly projevy nemoci. Postupné užívání preparátů začalo upravovat i moji psychiku. Měnil se můj pohled na sebe sama, na vlastní hodnotu, na to, jak chci žít a uvědomění, jak už žít nechci. Troufám si říct, že tahle metoda, prostřednictvím paní Ivany mi zachránila život. Po mé výborné zkušenosti si prošli detoxikací i členové mojí rodiny, kterým to vyřešilo mnohé zdravotní potíže. Myslím si, že tato metoda má ohromný potenciál a hlavně může pomoci mnoha lidem na jejich cestě k uzdravení.
Díky Vám! S vděčností  Martina Komořany u Vyškova“

 

Blanka Humpolcová, spolupracující terapeut (tel.č. 777 786 876)

Nosní mandle
"Chlapec 7roků, potíže: opakované nachlazení, zvětšená nosní mandle. Po vyšetření na ORL doporučena operace nosních mandle. Matka se rozhodla na doporučení známých navštívit moji poradnu.
První návštěva: zjištěno překyselený žaludek, Helikobakter. Podán Bambi 4 a Bambi 5
Druhá návštěva:  Helikobakter není, ale přetrvává zahlenění a zátěž viry a virovými toxiny. Podán Bambi Imun a Bambi Nasal
Po dobrání je dítě bez zahlenění a bez rýmy, cítí se dobře. Při kontrole na ORL je nosní mandle v pořádku a chlapec nemusel na operaci.
Komentář terapeutky: Tady bych ráda podotkla, že nosní mandle mají svůj význam a operace je vždy riziko a měla by být až posledním řešením. Často otok nosní mandle může být spojen s překyselením žaludku s přítomností bakterie helicobakter a je to tudíž řešitelný problém."

Krční mandle:
"Chlapec 12 roků, pobledlý, unavený, dlouhodobé bolesti v krku. Doposud řešeno 3 různými antibiotiky, dle informací matky zdravotní stav setrvalý.
První návštěva: zjištěna porucha imunity, zátěž lymfy, uzliny, streptokok, bakterie, viry. Podána Abelia Imunitas, Aktiv Acid 3x1 vždy před jídlem. Zajistit pitný režim Aktiv Acid zapíjet lněným čajem.
Druhá návštěva: úleva bolesti v krku, únava menší, zátěž lymfatického systému, autoimunita, přetrvává streptokok. Podán Lymfatex, Kokplus, zajistit pitný režim.
Třetí návštěva: chlapec s úsměvem sděluje, že se konečně cítí zdráv, v krku ho nebolí a může dál sportovat.
Poznámka terapeutky: dlouhodobé užívání antibiotik změní žaludeční i střevní mikroflóru (mikrobiom) a podpoří růst plísní a zhorší imunitu."

 

Paní Katka - vyrážka na břiše (klientka Ivany Buchtelové )

„Někdy v únoru 2022 se mi začala objevovat vyrážka na břiše, bez puchýřků i svědění prostě červený flek. Prvně jednou za 3 týdny a postupně se objevovala i 3x do týdne. Šla jsem tedy na kožní, kde bylo řešení rychlé: Kortikoidová mast a po měsíci kontrola. Mast neměla ale k překvapení paní doktorky žádný efekt. Další rada vysadit všechny dlouhodobě užívané léky a doplňky stravy měla za efekt jen to, že se mi rozhodil ještě více celý organismus a vypadávání vlasů řeším ještě teď. Prošla jsem tedy další kolečko od ultrazvuku břicha po všechny možné odběry krve na hematologii i alergologii, ale nikde se nic nenašlo. Zoufalá, že reakce všech doktorů je „to je ale zvláštní, s tímto jsem se ještě nepotkal“, jsem od rodiny dostala doporučení na Body Centrum a paní Buchtelovou. Po první kúře, kdy zjistila problém hlavně s virovými toxiny a slinivkou se frekvence výskytu vyrážky snížila na 1x za týden. S druhou kůrou se pokračovalo s játry a trávicím systémem se zase snížilo na výskyt 1x za 2 až 3 týdny a od půlky čtvrté kúry jsem už úplně bez vyrážky. Vzhledem k tomu, že jsem velmi racionálně založený člověk, který potřebuje důkaz, aby uvěřil, že něco funguje, říkala jsem si, že na detoxikaci budu chodit třeba jen do vyřešení vyrážky a pak skončím. Každopádně si pro další kapky chodím i několik měsíců po vyřešení prvotního problému. Celkově se cítím lépe, upravilo se mi i zažívání, se kterým jsem měla problém celý život, a i s větším množstvím stresu si tělo poradí lépe než dříve. V detoxikaci tedy budu určitě pokračovat i dále a sama ji doporučuji i lidem ve svém okolí, kterým klasická medicína neumí pomoci.“
Kateřina, 27 let, Brno

Paní Eva - zažívání, veruky  
V roce 2022 jsem měla možnost zúčastnit se přednášky paní Vilánkové v Prlově na téma Léčba informací. Tato paní mě dostala svým projevem a obsahem přednášky! Obdivuhodné znalosti, způsob podání informací, atmosféra, kterou dokázala navodit. Je to úžasná, chytrá, inteligentní žena. Od té doby mám trochu jiný náhled na produkty od firmy Joalis. Jsou pro mě důvěryhodnější právě po vyslechnutí přednášky paní Vilánkové 
Mám také zajímavou zkušenost s přípravkem Activ – Col:
Celý život mě provázel problém se zažíváním, hlavně zácpa. Terapeutka Vlaďka Rohlíková mi doporučila, abych vyzkoušela Activ Col. Nejprve jsem užívala 3 tobolky denně. Zjistila jsem však, že 3 tobolky u mě vyvolávají časté nucení na stolici skoro až průjem. Začala jsem užívat pouze 1 tobolku ráno, ale nakonec jsem ustálila užívání na večer. V současné době tedy užívám jednu tobolku večer a stolice je téměř pravidelná ráno nebo dopoledne.  
Před tím, než jsem začala užívat Activ Col, jsem měla na břiše malé výrůstky na kůži – veruky. Některé byly větší, a tak jsem plánovala chirurgické odstranění těchto výrůstků. Měla jsem již žádanku, jen jsem zrovna neměla čas jít na odstranění a chtěla jsem to jen oddálit.  A pak jsem najednou zjistila, že výrůstky mizí. V současné době mně zůstaly na kůži asi jen dva! Dávám to do souvislosti s užíváním Activ Colu!
Zajímalo by mně, zda někdo další má podobné zkušenosti jako já.
Eva, 65let, Liptál