Soňa Tomanová

Poradce pro detoxikaci organismu.

Starobrněnská 2, 602 00  Brno, 

První návštěva cca 60 min / 300,-Kč     Kontrola 60 min/ 250,-Kč od 3.kontroly 150,-Kč

Objednávky na telefonním čísle: +420 605 778 266, e-mail: vnitrni.cistita@volny.cz

Metodou MUDr. J. Jonáše se zabývám již desátý rok a vyzkoušela jsem sama na svém těle jak tato metoda funguje. Když jsem se začala detoxikovat, měla jsem spoustu zdravotních problémů se kterými mi tato metoda pomohla. Proto vždy říkám, že jsem vše prožila na vlastní kůži.

Pokud si rozebereme slovo NE-MOCNÝ musíme vidět význam tohoto slova. V dnešní době si lidé zvykli na vše brát okamžitě chemické léky a nesnesou jakékoliv nepohodlí (rýma, kašel, průjem, zvýšená teplota, atd…). Měli by to ale spíše brát jako signály těla, které říká, že je potřeba něco změnit, než bude opravdu hůře. Chemické preparáty pouze zakryjí pravou příčinu. Pokud tyto signály člověk opakovaně neuposlechne, může se dostat do stavu kdy je opravdu NE-MOCNÝ. Proto prevence i řešení problémů v počátku je vždy nejlepší.

 • Neschopnost otěhotnět – před asi šesti lety za mnou přišel pár, kde ani po pěti letech paní nepřišla do jiného stavu. Měla nepravidelnou menstruaci a pán špatný spermiogram. Po odborném lékařském vyšetření jim bylo řečeno, že bez umělého oplodnění není naděje. Oba se začali detoxikovat a už za šest měsíců paní byla těhotná a porodila zdravého chlapečka. Prvotní problém u obou byl v ledvinovém okruhu a v genitáliích, kde oba měli ložiska chlamydií a borélií. Pán měl v těle i kovy a chemikálie získané z pracovního prostředí. Pracuje v lisovně plastů. Museli jsme také u obou vyčistit slezinu, která je dle čínské medicíny odpovědná za orgány ovlivňující hladinu hormonu. Zde ještě není konec tohoto příběhu. Po třech letech mateřské dovolené, se paní opět začala detoxikovat. Už za měsíc mi telefonovala celá překvapená, že je opět těhotná a že to šlo tak rychle. Tady je důkaz, že i po třech letech si tělo čištění pamatuje a funguje stále správně.
 • Gynekologie – mladá dívka měla nebezpečnou baktérii v genitáliích, kterou se ani po dvou letech opakovanou léčbou ATB  nepodařilo odstranit. Šlo o velmi zákeřnou plicní bakterii (klebsiella pneumoniae), patřící do skupiny enterobakterií. Schovávala se v ložisku a vůči ATB byla rezistentní. Potíže však způsobovaly její toxiny. Detoxikací se nám bakterii podařilo odstranit za tři měsíce, což potvrdilo i následné laboratorní vyšetření.
 • Bradavice na rukou
  Dobrý den, v srpnu 2012 jsem byla u paní Tomanové na prvním měření především s cílem se zbavit několika desítek bradavic, které se mi vytvořili na dlaních a prstech rukou (předtím jsem k odstranění zkoušela mnoho různých přípravků z lékárny -  bohužel vždy došlo pouze k dalšímu rozšíření bradavic) a na jeho základě mi bylo doporučeno užívání preparátů LiverDren, VelienDren, Lymfatex a Cranium. Při jejich užívání došlo k úplnému vymizení bradavic do cca 5 týdnů od započetí detoxikace. Jsem velmi ráda, že jsem tuto metodu detoxikace vyzkoušela a nadále chci pokračovat v čištění organismu.
  S pozdravem, Ing. Kratochvílová Kateřina, 27 let
 • Kožní problémy – chodí za mnou velká spousta ekzematiků. Kůže je odraz vnitřního prostředí organismu, hlavně stavu střev. Pán, který pracuje v nemocnici, měl v dlaních hnisavé rány, což mu způsobovalo i nemalé problémy na pracovišti, kde byla z tohoto důvodu ohrožena i jeho pracovní pozice. U ekzémů vždy klientům říkám, že je potřeba trpělivosti, ale zde to šlo velmi rychle. První velkou blokací byl v tomto případě lepek a chemické látky, se kterými se při své práci setkává denně. Již při kontrole za dva měsíce byly jeho ruce o 50% lepší.
 • Kožní problémy
  Měla jsem problémy s tím, že se mi loupaly prsty na rukou. A nebylo to od potu. Mamka mě vzala na změření do Brna, za paní Tomanovou. Ta mě "změřila" a ukázalo se, že mám zanesenou slezinu a lymfatické uzliny. Kvůli lymfatickým uzlinám se mi loupaly prsty. Dostala jsem kapky "Velien Dren" a "Vegeton".  Oboje kapky jsem si dávala naplno každý den asi 10 dní. Pak jsem to ale začala trochu šidit, ale ne tak moc. A jak to dopadlo? Prsty už se mi neloupou, mám je hlaďoučké, takže mně kapky pomohly, splnily svůj účel. A ani mě to nestálo žádnou bolest. Radmila Centnerová, 11 let
 • Domácí mazlíčci – detoxikaci lze také aplikovat na naše domácí mazlíčky. Jeden příklad za všechny: Potkala jsem se s pánem v naší lékárně, kde se dotazoval, čím by se mohl detoxikovat jeho desetiletí rottweiler, který kulhá na zadní nohy. Byla jsem vyzvána jako praktik o poskytnutí rady. Doporučila jsem UrinoDren (podle čínské medicíny je to orgán nadřízený kloubům, ArtiDren a Spirobor (borelióza). Většinou se ložiska borélií usazují v kloubech. Dala jsem pánovi můj e-mail, aby mi dal vědět jak to dopadlo. Opravdu za tří měsíce mi přišel mail, že pejsek zase chodí. Zvířátka je dobré detoxikovat i preventivně a chránit je před boreliózou, leptospiry a parazity.