RNDr. Ludmila Joklová

Něco o mě? Kdysi dávno – už něco pamatuji :-) – mě přitahovala medicína, ale nakonec jsem vystudovala chemii (i když k medicíně mě to táhlo pořád). Často jsem říkala kamarádům, že to či ono nemají jíst, že jim to nedělá dobře, prostě jsem to cítila. Později jsem zjistila, že když mi někdo líčí své zdravotní potíže, že automaticky řeknu (či nakreslím), špatně ti pracují ledviny, máš něco na mandli apod. A zeptali se, co s tím? Většinou jsem jim poradila, ale chybělo mi, že moje rada nemá hmatatelný podklad. Až jsem se dostala kvůli dceřiným zdravotním potížím na měření s přístrojem Salvia s pomocí počítače a programu v něm. A tak jsem se seznámila s možností nalezení řešení různých zdravotních problémů.

Nyní touto metodou hledám příčinu problému, je často překvapivá, je to jako dobrá detektivka. Za mnohými problémy je skrytá psychika, ale také často paraziti, pozůstatky z očkování, těžké kovy, radioaktivita, chlamydie či borelióza, apod. Každý jsme jedinečný se svými individuálními problémy.

Jestli vás tento kousek textu zaujal a máte pocit, že to vyřeší i vaše problémy, pište,  přijďte, ráda vás uvidím, a budeme hledat příčiny vašich problémů společně.


Jana 28 let

Subjektivní potíže: bolesti břicha, průjmy, bolest kloubů, opakované pokašlávání, cyklicky se opakující bolest uzlin na krku, migrény, nemožnost přibrání, časté močení, bolesti v podbřišku  a další potíže.

Naměřené zátěže: chlamydie ptačí i plicní, borelióza, intolerance na pšeničný lepek (degenerované evropské pšenice), zátěž radioaktivními látkami Černobylu, těžká parazitální zátěž (škrkavka a krevničky), bakterie – z nichž jedna byla meningokok, dále salmonelóza a herpetický vir. Orgánové zátěže: močové ústrojí, pohlavní orgány, střeva, játra, plíce, mozkové pleny, hypofýza a další.

1. návštěva: dostala preparát Chlamydi (očista od chlamydií), RespiDren (úprava činnosti a posílení dýchacích cest), NoBacter (odstranění nežádoucích bakterií) a UrinoDren (upravení činnosti ledvin a močového měchýře), byla doporučena bezlepková dieta, zavedena antiparazitální léčba (paraziti obsahovali herpetický vir i salmonelózu, byli v močovém i pohlavním ústrojí a ve střevech). Po pěti týdnech vymizelo pokašlávání, mírně se zlepšila únava a bolesti v krku, zmírnily se bolesti břicha, zmizely průjmy, nenaměřila jsem herpesvir i salmonelózu, upravily se pohlavní orgány.

2. návštěva: Spirobor (odstranění boreliózy), Ionyx (radioakt.), Gli-glu (vyčištění od lepku, úprava metabolizmu lepku) a LiverDren (podpora činnosti jater, žlučníku a jejich vyčištění) – vymizely bolesti kloubů, přetrvávají migrény.

3. návštěva:  VelienDren (posílení sleziny), Hypotal (podpora řízení hormonální činnosti), Cranium (posílení činnosti mozku)a Streson. Slečna se cítila dobře. I nadále dodržuje bezpšeničnou dietu (pšenici špaldu může používat), omezila přísun mléka a některých mléčných výrobků. Přetrvávají migrény. (Nechala jsem vyrobit speciální preparát na meningokoka – vyřeší se migrény po zátěži? Na to odpoví další návštěva.)

 Aleš 54 let

Subjektivní potíže: výrazně zhoršená paměť, točení hlavy, náhlé zhoršování zraku.

Naměřené zátěže: Ptačí chlamydie, plísně, zátěž všech částí mozku, očí, ústní dutiny, štítné žlázy, lymfy a.j., ve všech částech se zátěží je hliník (dlouhodobě bere antacida kvůli lékům po transplantaci)

1. návštěva: Cranium, Streson, Candid (odstranění nežádoucích plísní) a Chlamydi,

2. návštěva: subjektivně žádná změna, přetrvává zátěž hlavy Antimetal Al (ostranění hliníku), Hypotal a OkulaDren(regenerace činnosti oka),

3. návštěva: zlepšení točení hlavy, naměřený hliník v lymfě a močovém ústrojí, z jiných částí vymizel. ThyreoDren (štítná žláza), TorsilaDren (vyčištění mandlí), Lymfatex (očista a podpora činnosti mízního systému) a UrinoDren.

4. návštěva: subjektivní zlepšení. NeuroDren (úprava činnosti periferního nervstva), 
Mezeg (očista mezibuněčných prostor) a LymfaDren, doporučeno další pozorování paměti (případná kontrola ze půl roku).

Alena 47 let

Subjektivní potíže: únava, je po operaci cyst v pohlavních orgánech, cysty má na ledvinách, na štítné žláze, špatná činnost štítné žlázy a odvápnění, kolísavý tlak (bere prášky na tlak, štítnou žlázu), bere vysoké dávky vápníku, otoky stehen, bolest kloubů a jiné.

Naměřené zátěže: potvrzeny subjektivní potíže, naměřena vysoká parazitální zátěž (měchožil  a vlasovec psí – způsobuje kolísavý tlak, otoky stehen), zátěž pohlavních orgánů, jater, CNS, štítné žlázy a.j., naměřeno několik typů bakterií (borelióza – klouby, úpony a.j.) a plísní, cysty i v prsních žlázách. Ve štítné žláze a pohlavních orgánech, prsou i játrech, v plicích 
– všude bylo kadmium. (A odkud ho vlastně člověk získává? Z podloží, potravy, z kouření i z pasivního a.j.), vápník se nedostává do kostí, nežádoucí usazování vápníku, zjištěn nedostatek jódu a fosforu.

1.   návštěva: NoBacter (ostranění nežádoucích bakterií), Yeast (plísně), GynoDren (očista cest), Hypotal, nasazen antiparazitální lék, doporučeno nebrat velké dávky vápníku.

2. návštěva – odstraněn kolísavý tlak, odstraněny tlaky v podbřišku, otoky (paraziti). Preparát Cysty (ostranění a zabránění tvorby nových cyst), UrinoDren (očista ledvin, moč. cest apod.), Antimetal Cd (odstranění kadmia z těla), ThyreoDren(normalizace činnosti štítné žlázy), doporučeno odstranění pravděpodobné příčiny zdroje kadmia – koberec po kuřácích.

3. návštěva: po kontrole u lékaře, ubrány prášky na štítnou žlázu, dostala Spirobor (odstranění boreliózy – zmizela únava, zmírněny bolesti kloubů), LiverDren, doporučen vápník s hořčíkem proměřena správnost vstřebávání.

 

Zažívací potíže, zvracení, únava, bolesti břicha

Cílenou a řízenou detoxikací organismu se zabývám řadu let. Vidím její možnosti a také efektivitu v případě chronických potíží nebo potíží neurčitého původu. Často mě lidé osloví, až když zkusili vše co mohli a už neví kudy kam. V poslední době se ve větším měřítku objevují u lidí potíže, které jsou následkem virové nákazy za poslední 2 roky a mají podobné charakteristické příznaky:

 Začíná to lehkých škrábáním nebo pobolíváním v krku a následuje rýma. Může, ale nemusí se přidat lehké pokašlávání tzv. suchý kašel. U některých klientů následuje zvracení a bolest žaludku, které většinou cca za 2 dny přejde. Poté rozbolí břicho a je jim špatně z jakéhokoliv jídla. Postupně bolest břicha přechází do podbřišku nebo i kříže. Bolesti břicha se mohou v podbřišku  střídat na různých místech. A když tohle všechno absolvují, nastupuje únava, která přetrvává i delší dobu. Potíže mohou ovlivnit výsledky jaterních testů, cukru i štítné žlázy.  K tomu se přidává psychická stránka věci, protože klient neví, proč se tyto věci dějí..

Tyto potíže jsou způsobeny virovými toxiny v konkrétních orgánech, a to u každého člověka individuálně. Dokáže pomoci vhodná cílená detoxikace, zaměřená právě na zasažené orgány. Při nevolnosti často pomůže Joalis Gastedren a při bolestech břicha Joalis Colidren, ale je třeba cíleně sestavit kúru podle stádia potíží a příznaků, kde se toxiny usadily.. Může se jednat o slinivku,  játra, žlučník, štítnou žlázu, dýchací a močové cesty, křížovou oblast, ale setkala jsem se i s toxiny v oblasti ORL. Virtox a Supertox používám individuálně. Detoxikace aktivuje obranu organismu na vyloučení toxické zátěže z těla a tím se opět normalizují vnitřní procesy a činnosti orgánů. Preparáty Joalis jsou doplňky stravy a jako takové nenahrazují akutní lékařskou péči, ale můžete je užívat souběžně nebo i preventivně při prvních náznacích potíží a napomoci tak rychlejší regeneraci organismu.

Také máte podobné potíže? Zavolejte, objednejte se do mé poradny, třeba pomohu i vám.