Renata Blahová

Renata Blahová

Poradce pro homeopatii a výživu

Centrum detoxikace Vodní 16, 602 00 Brno, 
První návštěva 60 min / 490,-Kč, kontrola 40 min / 250 Kč

Objednávky na telefonním čísle: 725 830 499

Pracuji jako lékárenský asistent v lékárně a právě tam jsem se setkala i s homeopatii. V roce 2010 jsem začala jezdit na homeopatické přednášky, které vedl Mudr. Fesík a pod jeho vedením jsem se naučila používat českou homeopatii AKH, s kterou pracuji nejčastěji. Pravidelně jezdím na homeopatické kongresy kde i přednáším, loni jsem byla nominována na homeopata roku v oblasti lékárenské. Kde jsem zabodovala na druhém místě. V současné době mám poradnu v Boskovicích, kde bydlím a v Brně. 

S homeopatií mám skvělé zkušenosti nejen při léčbě akutních potíží jako jsou akutní chřipková onemocnění, střevní virózy, léčby následky borelií, ale hlavně léčba únavového syndromu, na kterou klasická medicína má pouze antidepresíva bohužel. Pak se mi povedlo vyléčit akutní zánět ramenního kloubu během 3 dnů bez dalších nasledků a omezení hybnosti kloubu podotýkám bez kortikoidů.

I při sestavování jídelníčků využívám homeopatii jako pomocníka při korigování chutí a přejídání se. Homeopatie je způsob léčení, který je založen na zásadě, že PODOBNÉ SE LÉĆÍ PODOBNÝM.