Přednáška pro veřejnost - současné problémy dětí a mládeže z hlediska pohybového aparátu a psychiky

Přednáška nejen pro fyzioterapeuty, pedagogicko-psychologické pracovníky nebo zdravotníky, ale i pro rodiče dětí, kteří se potýkají v současné době s různými zdravotními nebo psychickými potížemi, plynoucí z náročnosti doby, absence fyzické aktivity a jako důsledek sociální izolace posledních let. Děti jsou citlivým odrazem doby, ale se stejnými potížemi se mnohdy setkávají i dospělí.

Na toto téma bude přednášet Mgr. Antoním Kunický - fyzioterapeut, pedagog a lektor informační medicíny, který se podělí o své zkušenosti a výsledky s komplexnějším přístupem k řešení akutních a chronických potíží (zejména dětí a mládeže), které se v posledních letech nejčastěji objevují. Nové situace vyžadují nové přístupy. Více informací o přednášejícím najdete zde:

Termín: čtvrtek 26.10.2023 v 17:00 hod. (doba trvání cca 1,5 hod.)

Místo konání: Brno, Palác Morava, Malinovského nám.4 (proti Mahenovu divadlu), učebna 415 A, 4.poschodí (výtah je k dispozici) 

Cena: 150Kč

Předprodej vstupenek: Body Centrum, Vodní 16, Brno. otevírací doba: Po- Čt  9-17hod, Pá 9-16hod

Přihlásit se na přednášku on-line: ZDE   Přihlaste se on- line, ale platbu je třeba udělat pouze hotově na místě, nebo předem v prodejně Body Centra, Vodní 16.  - 200m za lázněmi Na Kopečné.

 

 

 

 

 

 

 

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.