Pavel Jakeš

Pavel Jakeš

Poradce pro detoxikaci organismu, lektor metody detoxikace organismu
Poradna dočasně pouze v Pršticích (Brno - venkov) 
První návštěva 60 min / 400,-Kč, Kontrola 20 min/ 300,-Kč, od 4.návštěvy 200,-Kč
Objednávky na telefonním čísle: 605 326 790


Poděkování

Dobrý den.
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Jakešovi za vynikajíci znalosti, díky kterým jsem se dostal z velkých zdravotních problémů a také za jeho úžasný přístup při detoxikační léčbě. Nedovedu si v dnešní době představit, jak bych se zbavil zdravotních problémů, na které naše klasická medicína nemá nástroje. Děkuji i za poskytnuté informace i hluboké znalosti např. takových témat, jako jsou problematika borélie a těžké kovy.....
Ještě jednou děkuji za účinou léčbu.
Přeji hezký den Libor Smejkal  11/2018

Poděkování ze zdravotnictví potěší - spolupráce je budoucnost

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou, prostřednictvím Vašich stránek mnohokrát poděkovat panu Pavlu Jakešovi z Body Centra Brno.

Na tohoto skvělého člověka jsem narazila při hledání způsobu jak pomoci svým dětem v případech kde klasická medicína nenavrhovala pro mě akceptovatelné způsoby řešení. Nejprve mě zaujaly jeho kazuistiky na internetu, a to do té míry, že jsem se rozhodla absolvovat poměrně dlouhou cestu – cca 250 km, ale rozhodně jsem nelitovala. Hledala jsem odborníka na Jonášovu detoxikační metodu, ale našla jsem zároveň i  člověka, který chce pomoci a má potřebné zkušenosti a znalosti, naprosto otevřeně  mi vysvětlil veškeré souvislosti. Zkrátka vyměřil potravinové zátěže, minerální a vitaminové nedostatky a při tom všem se nechoval jako zdatný prodejce, ale jako dobrý a chápavý člověk znalý své profese. Od prvního setkání ve mně tento pán vzbudil sympatie ,důvěru a zájem učit se novému.

Protože pracuji ve zdravotnictví a jsem od přírody tzv.opatrný člověk, nechala jsem si všechny skutečnosti ověřit dostupnými lékařskými metodami. K mému překvapení byla shoda dokonalá, veškeré informace a poznatky, které mi sdělil pan Jakeš byly potvrzeny.

I když je pan Jakeš  hodiny cesty vzdálen od našeho bydliště, přesto k němu jezdíme pravidelně celá rodina.Jsem čtenářkou knih Dr. Jonáše, jeho blogu, posluchačkou přednášek Dr. Jonáše a naučila jsem se přijímat skutečnost, že existuje nelékařská metoda, která má výborné výsledky. I když některé skutečnosti a princip jsou pro mě  nepochopitelné, jako matku mě zajímá především ta skutečnost, že existuje cesta, která funguje a pomáhá i tam kde jsme si dříve nevěděli rady.

Ještě jednou pane Jakeši, mnohokrát děkuji. Dagmar Pohanková. 11-2015

Psychické potíže

Dobrý večer pane Jakeši, před cca měsícem jsem byla u Vás na konzultaci. byla jsem v "psych.tenzi", v té době již objednaná k psychologovi ... Slíbila jsem Vám, že se ozvu, jak na mě budou preparáty působit.Myslím, že nejvíce mi pomohl Vámi předepsaný preparát Streson. Během asi tří dnů, co jsem ho začala užívat, jsem se začala postupně mentálně uvolňovat a tím pádem se i psych.cítit lépe. uvědomila jsem si, že najednou můj mozek neřeší diagnózu (autoimunní onemocnění) a katastrofické scénáře vztahující se k prognóze. Prostě to najednou z hlavy odešlo, tak nějak plynule a samo...... takže je mi velmi dobře, vděčím za to Vám!

K psycholožce jsem šla již víceméně klidná a vyrovnaná. Říkala mi, ať víc odpočívám a myslím i sama na sebe; ať si najdu čas na to, co mě baví. ještě si mě pozvala i tento týden na jedno sezení. Myslím a cítím, že podpůrné tabletky (aktuálně) nepotřebuji a jsem velmi vděčná, že existují mnohem šetrnější prostředky, jak ulevit bolavé duši :-) 

Tímto bych Vám chtěla ještě jednou mnohokrát poděkovat za pomoc a za ten skvělý preparát dr. Jonáše! 

Mějte se moc hezky, přeji Vám příjemné podzimní dny a v lednu se těším naviděnou s Vámi (na další konzultaci).

S pozdravem - vděčná - P.L. 11-2015 ( jméno skryto administrátorem webu) 

Úbytek váhy

Slečna lenka (29) přišla do ordinace pro dlouhodobé problémy s průjmy a pro náhlý úbytek váhy. Po základním proměření jsem zjistil následující potíe: autoalergie, imunitní slabost, bakteriální zátěž, žaludek, dvanácterník, tlusté střevo. Hlavní příčinou těchto problémů byl stres a helikobakter.Po 1.kúře (A-Immuntas, A-Colonum, A-Capitulis) se snížila únava, zastavil průjem. Přetrvávaly však křeče ve střevech, zejména na pravé straně. ( A-Solis, Supertox) Při další kontrole jsem doporučil zvýšit pitný režim z důvodu celkové dehydratace organismu a bylinnou ledvinovou a střevní čajovou kúru jako přípravu na speciální očistnou kúru pro žlučovody a játra. Při této kúře vyšel z těla nespočet koprolitů a hlenů. Došlo k velké úlevě v zažívacím traktu. Při poslední návštěvě (4/2004) byla velice spokojená a usměvavá, přibrala pět kilo, našla si novou práci a začala opět chodit do společnosti. Tato základní detoxikace trvala devět měsíců.   

Srdeční potíže

Pan František si stěžoval na více problémů. Jako jeden z prvních  uvedl vysoký krevní tlak, bušení srdíčka, stres, špatné zažívání a také několikrát i operativně odstraňované uzliny v krku. Jinak si stěžoval též na velkou únavu. Za první dvě návštěvy v naší poradně jsme nezaznamenali žádný velký posun k lepšímu. O to větší bylo překvapení, když na třetí návštěvu přilétl pan František jako velká voda a již ve dveřích hlasitě oznamoval, že byl u kardiologa na kontrole a on si velice pochvaloval zlepšení tlaku a i bušení u srdce se zmírnilo. Lékař pana Františka dokonce pochválil za to, že konečně začal spolupracovat. Navrhl pro tyto nové okolnosti snížení léků na srdce a vysoký krevní tlak. Samozřejmě, že jen na zkoušku. Musím vyzvednout fakt, že od této chvíle se pan František úplně změnil. Jak sám řekl, začal této metodě věřit a snad i právě proto se jeho stav začal velice rychle zlepšovat. Zvýšila se odolnost vůči únavě a stresu, přestaly svíravé pocity na hrudníku. Při poslední návštěvě v mojí poradně radostně oznamoval, že mu lékaři v nemocnici zrušili nástupní termín na další operativní odstranění uzlin v krku, protože již úplně zmizely. Ošetřující lékař ho prý poslal i na lékařské konsilium, aby se ujistil, že je tomu opravdu tak. Nechtěl vůbec věřit tomu, že tam uzlinky nejsou. Na můj dotaz, zda pan František svému lékaři řekl o tom, že se u nás detoxikuje, mi odpověděl, že neměl odvahu. Ale to prý nemění nic na tom, že o nás řekl rodině a všem svým známým a že některým detoxikaci v naší poradně daroval k vánocům jako dárek. Darovat zdraví pod stromeček je prý mnohem lepší, než sebedražší auto, ve kterém se člověk naopak o zdraví, či život může připravit

CELOSTNÍ MEDICÍNA OBNOVILA VÝŽIVU KYČELNÍHO KLOUBU

„Lukášek se narodil jako úplně zdravé miminko. Na ultrazvukové kontroly nožiček jsme s ním jezdili o něco déle než s dcerou, neměl dorostlé střížky. Ve 12 měsících ukázal ultrazvuk i RTG, že už je všechno v pořádku. Krátce po jeho pátých narozeninách mi připadalo...