Chci se objednat do poradny

Pro objednání se k některému z našich terapeutů volejte tel. č. 545 241 303. Na tomto čísle lze též provádět jakékoliv změny v rezervaci kterýkoliv pracovní den v době od 9:00 do 17:00 hod., v pátek do 16:00 hod. Objednat se lze pouze telefonicky nebo osobně z důvodu konzultace volných termínů a Vašich možností. Z tohoto důvodu si připravte kalendář a zpětné tel. číslo na vás. Základní informace o terapeutech a poradcích najdete ZDE

JAK SE DO PORADNY PŘIPRAVIT

Cílem poradenství je zjistit toxické zatížení, které vašemu organismu nejvíce škodí. Toxiny se rozumí nejen škodlivé mikroornganismy, neživé látky, tale také i psychické zátěže, které si nemusíme uvědomovat, ale které mohou blokovat očistu organismu nebo i probíhající léčbu lékaře a její úspěšnost. V poradně se můžete na vše vyptat a nebojte se položit jakoukoliv otázku. Váš čas je vyhrazený právě pro tento účel.  Proto je dobré dostavit se do čekárny poraden na Váš dohodnutý čas, nejlépe chvilku dříve. 
Do poradny není potřeba přijít na lačno. Pokud se s terapeutem sami nedohodnete jinak, není potřeba mít s sebou výsledky jiných vyšetření. Děti jsou přijímány výhradně v doprovodu některého z rodičů, či odpovědného zástupce. V poradně se nebudete svlékat . V případě potřeby je v čekárně k dispozici toaleta. Bezprostředně po návštěvě poradny si můžete zakoupit terapeutem doporučené přípravky.
V případě domluvené kontroly  doporučujeme  hned při vyzvednutí preparátů zamluvit  si vhodný termín– lze kdykoliv zrušit nebo přeobjednat.

CENY

Obvyklá cena jedné detoxikační kůry zahrnující 4 preparáty je cca 1800 Kč. Dětem obvykle stačí 1-2 preparáty.
Po dohodě s terapeutem může být kůra doplněna o další přípravky, např. čaje, přípravky obsahující vitamíny a minerály atd. Veškeré doporučené přípravky lze zakoupit v naší prodejně bezprostředně po návštěvě poradny.

Cena za přípravky nezahrnuje poradenskou službu terapeuta v poradně. Tu budete platit přímo terapeutovi dle cen uvedených u jednotlivých terapeutů. Obvykle za první návštěvu v trvání 40 až 60 minut zaplatíte cca 500 Kč, za následné kontroly (cca po dvou měsících) v trvání 20 až 40 minut zaplatíte cca 300 Kč. Konkrétní cenu si zkontrolujte u vybraného terapeuta.  Není možné platit kartou, proto prosím počítejte s hotovostí. Bankomat je od našeho centra cca 4min chůze.