Marie Zdražilová

Jak můj muž ke „kapičkám“ přišel.

Když jsem se v roce 2002 seznámila s metodou MUDr. Jonáše a doma jsem řekla, že se mi to líbí a zkusím to, odezva byla:  „Abych ti to nevyhodil z okna, kdoví co to je.“.

První rok můj muž o „kapičkách“ nechtěl ani slyšet. Až když měnil zaměstnání a odcházel do mladého kolektivu, byl vstřícnější. Měl mimo jiné problém s dýchacími cestami, tak jsem ho přesvědčila, aby to zkusil, že musí být fit, když bude s tím mladým kolektivem  smiley. Tak se nechal přesvědčit.  Po dvou měsících cítil úlevu a najednou začal „kapičky“ vyžadovat s tím, že to má něco do sebe. To už se sám hlásil o řešení dalších problémů. Byly to játra, špatné jaterní testy a konečník, velmi ho trápily hemoroidy. Byl s tím i v nemocnici, kde mu navrhli operaci, ale to odmítl. Také měl problém s nehty,  které měl dost ošklivé, každý nehet odstával od prstu, dal se tam strčit špendlík a byly nepěkně zbarvené. Léčil se s nimi v Olomouci.

Tak jsme se pustli do důkadné detoxikace. Asi dva roky jsme poctivě detoxikovali se střídavými výsledky. Po této době přišla konečně úleva. Zdavotní probémy se zlepšily, lékařská vyšetření byla velmi dobrá, pan doktor ho několikrát pochválil. I tělesná vitalita se zlepšila po všech stránkách smiley . Ještě asi rok to trvalo, než bylo všechno v pořádku.

 V této době má můj muž 67 let cítí se velmi dobře, nebere žádné léky. Od této zkušenosti nedá na přípravky Joalis dopustit, stal se stálý odběratel těchto příprvků.

Když někdy ve společnosti přijde řeč na „kapičky“, tak je z něj nejlepší propagátor této metody.  Já jsem velmi ráda, že to tak je, mám ve svém muži velkou podporu.

Marie Zdražilová