Lenka Perničková

Poradnu jsem založila už před 30 lety, kdy veškeré alternativní směry byly u nás ještě neznámé. Díky studiu anglické a francouzské homeopatické školy jsem se naučila pozorně naslouchat klientům a trochu číst i mezi řádky. A to dodnes považuji za základ úspěšné práce terapeuta.

Detoxikační procesy mě oslovily komplexností řešení problémů těla i duše. Nejraději pracuji se ženami, které mají problém počít, protože tyto malé zázraky miluji. Navíc děti detoxikovaných rodičů jsou mnohem více v pohodě, lépe spí a celkově jsou mnohem zdravější.

Také výrazně přibývá klientů s autoimunitními nemocemi. Zde se daří výrazně zpomalovat vývoj těchto onemocnění.

O alergiích, intolerancích a ekzémech toho dnes už víme poměrně hodně a díky Joalisu se dá všem těmto neduhům předcházet.

Některé zkušenosti:

Paní E.

Přišla se poradit s opakujícím se zánětem močového měchýře. Po detoxikaci močového traktu, který byl oslaben infekcí bakterií Ureoplazma a posílení celkové obranyschopnosti je dlouhodobě v pořádku.

Pan B.

Přišel se poradit s chronickou gastritidou. Tady jsme nastavili dietu a detoxikovali jaterní a slezinový okruh. Upravili střevní mikrobiom a avitaminózu.

Paní J.

Přišla se poradit s neplodností. Tady bylo nutné detoxikovat močopohlavní systém, slezinový okruh a upravit hormonální rovnováhu. Dnes už má zdravého chlapečka.