Kongresové dny Brno, Praha

Kongresový den v Brně, 24.2.2024

Místo konání: OREA Congress Hotel Brno, Křížkovského 458
 
Hlavní témata

Mgr. Marie Vilánková

  • Vysoký krevní tlak a detoxikace. Problematika cévního systému a koronaviru, jak postupovat při detoxikaci ložisek. Aktualizace komplexního přípravku Hyperton a jeho použití v praxi. 
  • Detoxikace mitochondrií, vnitrobuněčné spalování a vznik volných radikálů. Toxiny poškozující mitochondrie a jak je nejlépe detoxikovat. Zdravé mitochondrie jako elixír mládí.

Ing. Vladimír Jelínek

  • Dějiny anatomie a celostní medicína. Poznání anatomických struktur a souvislosti s použitím přístroje Salvia. Co vlastně detekujeme na přístroji Salvia? Smysl kladení otázek a odpovědí a nacházení pravých souvislostí.
  • Způsoby vedení rozhovorů s klientem v informační medicíně a nové možnosti uvažování v detoxikačním oboru Joalis. Může se naučit měřit na přístroji Joalis každý člověk?
  • Trendy růstu světové populace a s tím související emise rtuti do atmosféry. Proč stoupla koncentrace olova v přírodě zhruba 70x od vzniku planety Země? Vliv těchto i jiných toxických kovů na ekosystémy a na zdraví člověka. Nová vylepšení některých unikátních přípravků Joalis. Smysluplná prevence osteoporózy. Příklady a kazuistiky.

Cena kongresového dne je 1000 Kč při platbě převodem předem, 1100 Kč při platbě na místě. Částku prosím zašlete na účet pořadatele, kterým je ECC s.r.o., č.ú. vedeného u ČSOB je 205511314/0300, variabilní symbol = registrační číslo +111

Poznámka: Pokud budete na akci požadovat aktualizaci EAMsetu, pošlete prosím svůj požadavek předem na e-mail eamw@joalis.cz 
Další informace týkající se kongresových dnů poskytuje ECC s. r. o., Na Výhledech 1234/8, Praha, 10, tel. 274 781 415, mobil: 739 639 134, e-mail:eccpraha@joalis.cz