Kateřina Šťovíčková

Kateřina ŠťovíčkováK detoxikační medicíně mě přivedlo mé hledání CESTY za uzdravením. Když jsem se na vlastní kůži přesvědčila, jak je tato metoda účinná, začala jsem ji studovat. Po studiu a úspěšném složení zkoušek jsem si otevřela poradnu detoxKA v Bošovicích. V ní měním životy lidí k lepšímu. Děkuji každý den panu MUDr. Josefu Jonášovi za to, že tuto metodu vymyslel. Zásluhou jeho objevu a neuvěřitelného přínosu pro lidstvo se zkvalitnily životy mnohým lidem. Pan doktor s širokým týmem jeho spolupracovníků mění životy jiných po kapkách a mně je velkou ctí být součástí tohoto týmu.

 

1. Nechutenství, oslabená imunita, změny nálad, ADHD

Chlapec měl diagnostikováno ADHD, které se podle matky naplno projevilo v první třídě. Chlapec dále trpěl na časté infekce horních cest dýchacích, opakované virózy a angíny, bolesti uší, špatné dýchání, trápily ho časté výkyvy nálad (agrese střídané s lítostí a plačtivostí). Dále trpěl bolestmi končetin, nechutenstvím, migrénami, poruchami spánku a dalšími symptomy spojenými s diagnózou ADHD.  

V poradně byl při první návštěvě velmi neklidný, vydával mezi řečí různé skřeky a zvuky. Dle jeho slov měl pocit, že se mu „vaří mozek“ a velmi ho trápily migrény doprovázené úpornými bolestmi hlavy a zvracením. Dále mu hodně vadilo, že mu je zle z jídla, a tím pádem raději nechce jíst.

Indikace toxických zatížení postupně během roku ukázala infekční ložiska v okruhu sleziny, plic a jater. Dále zátěže virové, bakteriální, metabolické, emoční, parazitární, zátěže nervů, zátěže CNS, zátěže těžkými kovy, léky a očkovacími látkami. Tyto zjištěné zátěže se postupně odstraňovaly příslušnými preparáty.

V průběhu detoxikace ustoupila nemocnost, migrény, bolesti uší, špatné dýchání, bolesti končetin, nechutenství a výkyvy nálad. Zlepšilo se mu chování a soustředění ve škole. Přestal brát léky na ADHD. Je klidnější a spokojenější. Dle jeho slov už častěji pociťuje, že se mu mozek „nevaří“, ale naopak cítí velkou úlevu a pocit, že mu mozek pracuje. Je velmi spokojený, šťastný a celkově se cítí lépe.

 

2. Dávivý kašel, časté infekce v hrtanu a na průduškách, zátěž stresem, vysoký cholesterol, zažívací problémy, silné pocení, otoky končetin a únava.

Klienta trápil velmi dráždivý a silný kašel, který mu prakticky znemožňoval souvislé mluvení. Velmi často se mu opakovaly angíny a záněty průdušek. Dále ho trápil pocit vnitřního napětí, který přičítal obrovskému stresovému zatížení jak v práci, tak v soukromém životě. Dle lékařských vyšetření měl velmi vysoký cholesterol. Omezovalo ho silné pocení, kdy se musel několikrát za den převlékat. Jako další problém uváděl otoky končetin hlavně dolních. Problémy se zažíváním.  A jako poslední ho sužovala obrovská únava a pocit vyčerpání – hodně spal, ale neměl pocit odpočinutí.

Dle jeho slov ho dávivý kašel trápil asi 2 roky. Bylo mu provedeno velké množství různých lékařských vyšetření, které však neodhalily žádný problém. Byl několikrát po sobě léčen antibiotiky, antivirotiky, byly mu doporučovány inhalace, kloktání, užívání různých prostředků proti kašli. Nic však nepomáhalo a dávivý kašel se zhoršoval. Závěrem byl proto lékaři prohlášen za kašel psychosomatického rázu.

Indikace toxických zatížení postupně během roku ukázala infekční ložiska ve všech okruzích pentagramu a s nimi spojené problémy. Dále virovou a bakteriální zátěž, boreliózu, parazity, zátěž stresem a emocemi, poruchu metabolismu, oslabenou imunitu, zátěže těžkými kovy, chemické zatížení, plísně, poruchu energie a chronický únavový syndrom. Tyto zjištěné zátěže se postupně odstraňovaly příslušnými preparáty.

V průběhu detoxikace klienta přestaly trápit infekty, posílila se mu imunita, zmírnila se unavenost, vymizely otoky končetin, pocení se snížilo, upravilo se zažívání, snížila se hladina cholesterolu a vymizel pocit vnitřního napětí. Po druhé detoxikační kůře vymizel dávivý kašel.