Ivana Buchtelová

Jsem poradkyní pro řízenou detoxikaci organismu (C.I.C.) s 18 letou praxí. Několik roků jsem působila též jako lektorka této metody. Během let jsem si postupně vypěstovala též intuici. Souhrn těchto okolností mně při práci s klienty, při měření jejich toxických zátěží a sestavování detoxikačních kúr „na míru“, velmi pomáhá. Troufám si říct, že ve spolupráci se samotnými klienty, protože na jejich přístupu k vlastnímu zdraví záleží nejvíce, se mi daří dosahovat skutečně skvělých výsledků.

V posledních letech se stále více zabývám též psychologií. Pohled do člověka, do jeho duše, mi umožňuje každého klienta hlouběji poznat, pochopit jeho potíže i prostředí, ve kterém žije. A díky tomu s ním lépe a efektivněji pracovat. A samozřejmě se stále vzdělávám též v dalších oborech, které s mojí prací souvisí.

Co je pro mě nejdůležitější? Je to především spokojený klient. A sama také potřebuji cítit, že mu jsem schopna pomoci. Prostě to vše musí dávat smysl. Bez toho bych tuto práci dělat nemohla.

Těším se na naše setkání v mé poradně - objednat se můžete na tel.: 545 241 303, poradna Brno, Vodní 16

 

Interview s terapeutkou zde.

Zde uvádím pár případů z mé praxe. Radost klienta a úleva od jeho potíží mě vždy potěší. Dokumentuje to účinnost této metody a nám terapeutům dodává sílu jít vpřed a stále se učit, protože vidíme smysluplnost naší práce.

Papilomaviry  -  Lucie, 24 let

Přišla ke mně na doporučení a vlastně také ze zoufalství, protože si myslela, že je nevyléčitelně nemocná a neví, co s ní bude. Při běžné prohlídce na gynekologii, kdy se preventivně odebral stěr z děložního čípku a byl poslán na histologii, jí lékař oznámil, že je výsledek pozitivní a bez jakéhokoliv vysvětlení jí poslal domů a s tím, že zatím se nedá nic dělat ať přijde na podzim, že se uvidí, co s tím.

Její psychika byla podlomena, žila strachem ze smrti a vlastně měla stres z neinformovanosti. I když víme, že v současné době je možnost očkování na papilomaviry, názory na něj jsou rozporuplné. Pomocí této metody můžeme přístrojem Salvia vyměřit oblast gynekologie/ i všech ostatních orgánů v těle/ a pomocí tohoto měření, zjistit jaké toxiny způsobují, že je nález pozitivní. Při měření byla zjištěna virová zátěž v oblasti jater, sleziny, močových cest a hlavně gynekologické ústrojí – konkrétně na děložním čípku byly naměřeny Papilomaviry.

Dívce jsem vše vysvětlila a také ji informovala o možnostech této detoxikační medicíny, že jí vlastně může pomoci díky preparátům,které pracují především proto, že jsou informační a pomocí těchto informací, které umí přečíst náš mozek, dostane povel náš imunitní systém a může v dané oblasti zbavovat toxinů, které byly vyměřeny. Vždy je důležité klientovi vše vysvětlit, aby došlo k uvolnění, které podpoří   celý proces detoxikace.

Při 1. Kůře jsem použila preparáty Veliendren, Liverdren, Antivir a  Streson.

2. kůra Gynodren, Cranium, Papilomaviry a Emoce

3.kůra Urinodren, Colidren, Candid a vitamíny skupiny B

Na kontrolní vyšetření šla dívka o něco později než měla, ale důležité je, že testy byly negativní!!! Radost nás  obou neměla konce.

Po mých letitých zkušenostech mohu říci, že v oblasti gynekologie mám velmi dobré zkušenosti s těmito potížemi. Nejvíce mě těší to, že tělu nepomáháme pomocí chemických léčiv, ale je to práce vlastního imunitního systému. Pokud je silný, měl by zvládnout vše sám, pokud ne, informační preparáty MUDr. Jonáše mu k tomu pomáhají.

Takových  případů mám bezpočet. Papilomaviry, nezpůsobují pouze problémy v oblasti gynekologie, ale díky nim mohou být různé útvary, nebo bradavice kdekoliv na těle.

Bradavice - dívka 5let

S dcerkou přišla maminka na měření kvůli bradavicím na chodidlech. Tyto bradavice dívence opakovaně rostly celé 3roky, dosud se jich zbavovala jen pomocí tinktur, nebo mastí.Při měření byly zjištěny papilomaviry jako příčina. Kůra byla namířena na protivirovou imunitu a odstranění papilomavirů z kůže, Po dvou kůrách již bradavice nerostou a je to rok po posledním měření.

A teď trochu z jiného soudku. Protože díky 5000 let staré čínské medicíně víme, že tělo i duše  jedno jsou, tak nemůžeme oddělit fyzické tělo od toho psychického a oblast psychických problémů je mnohdy spouštěč v oblasti fyzické.

Ekzém na rukou

Mladá žena 25 let za mnou přišla s rozsáhlým ekzémem, který trval 3 roky. Vyskytoval se hlavně na rukou, kde bývá hodně vidět, ale taky pro mou klientku to bylo nepříjemné i v oblasti profesní, protože pracuje jako kadeřnice a ruce jsou její pracovní nástroj. Vadil jí nejen ten samotný ekzém,ale taky zvídavé dotazy zákaznic při pohledu na její ruce. I když při měření byly  zjištěny zátěže chemické, těžké kovy a plísně,stále mi to nestačilo jako úplná příčina, tak jsem začala zjišťovat, jak vypadá psychika mé klientky a myslím, že to byla správná cesta. Žena prožila tragické úmrtí matky před třemi lety a v té době prožívala velmi silný emoční stres a to byl ten spouštěč jejich problémů, který jsem hledala.Při 1. Kůře jsem použila především preparáty na psychiku a podporu nervového systému, to proto, aby se mohla uvolnit a celý proces čištění mohl lépe probíhat.

Anorexie

Velikou radost mi udělal i případ mladé dívky, která bojovala s anorexií. V roce 2005 mě navštívila v zuboženém stavu, její psychika a hlavně strach byl v té době největší blok. Samozřejmě, že všechny systémy v organismu byly narušeny, hormonální, zažívací – metabolická porucha, močové ústrojí, organismus nebyl vůbec vyživen, takže by mohlo velmi brzy dojít k náhlému kolapsu. Tyto případy většinou končí pobytem v nemocnici a ne vždy se podaří vše vrátit do normálních kolejí. Díky tomu, že detoxikační medicína pracuje celostně a při měření na přístroji dokážeme určit co je momentálně důležité a co méně, se nám již po dvou kůrách práce na psychice a dlouhém povídání podařilo, že se dívka začala pozvolna zlepšovat psychicky i fyzicky.Nastavili jsme jídelníček a mírnou vitamínovou podporu. Od té doby jsme postupně všechny systémy v organismu dostali do normálu a dnes se dotyčná těší dobrému zdraví, kráse a to vše se svým přítelem.

Ekzémy, alergie

Jedním z nejčastějších problémů této doby u malých dětí jsou ekzémy. Loni na podzim jsem měřila 5ti letého chlapce, který měl ekzém od narození. Celý obličej měl zarudlý, oteklé oči, byl plachý, unavený. Tři roky se léčil u kožního lékaře různými kortikoidními mastmi - bez úspěchu. Při měření EAM zjištěna velká zátěž těžkými kovy, chemickými látkami a též borélie. Vše na plicích a ve střevě. Chlapec byl také alergický na mléko a soju. Byla nutná i úprava stravy. Po 1. kůře, kdy vybral Bambi Imun, Symbiflór a Analerg již bylo pouhým okem vidět velké zlepšení, obličej nebyl zarudlý, měl jasné oči. Dále vybral Cutis, Solis, Bronchi. Je to skoro rok a daří se tento dobrý stav kůže, ale i celého organismu včetně imunity držet ve velmi dobrém stavu. Tady se zase můžeme přesvědčit o důležitých imunitních vazbách ekzém-plíce. Neméně důležité je zde i střevo a střevní sliznice, které je také nutné detoxikovat. Moje zkušenosti s dětským ekzémem jsou opravdu dobré. Vždy, když řeším podobné případy u dětí, ptám se maminek, zda neplánují další dítě. Je dobré připomenout, že prevence začíná již před početím právě u nich!!

Když do života vstoupí zkušenost s drogou

Na jaře roku 2006 mě navštívil mladý muž, který před 3lety přestal brát drogy a jeho emocionální svět byl značně komplikovaný. V tomto případě bylo zřejmé se zaměřit na psychiku a emoce. Naměřila jsem emocionální blok, duševní ochablost, poruchy proudění energie. Po 1. kůře za 3 měsíce byl již viditelný pokrok, myšlení nebylo tak složité, muž byl přístupnější všemu, co se děje v jeho životě a šel se mnou do boje. 

Neuroborelioza (zkušenost klientky)

„Měla jsem vleklé zdravotní potíže: motání a bolesti hlavy, brnění rukou i obličeje, rozostřené vidění, bolesti plotýnek a mnoho dalších. Ačkoli jsem prošla různými vyšetřeními, včetně lumbální punkce i hospitalizací na neurologii, na nic se nepřišlo. Nakonec mi byla doporučena návštěva psychiatra. Bylo mi stále hůř i po psychické stránce a mé zoufalství ještě umocnilo sdělení lékařů, že mi vlastně nic není. Až lékařka v neurologické ambulanci, kam jsem dojížděla mi navrhla možnost zkusit detoxikační metodu Joalis, o které jsem do té doby nikdy neslyšela. Byla jsem odhodlaná zkusit cokoli, jen abych byla zdravá. Tak jsem se dostala k terapeutce paní Ivaně Buchtelové v Brně, která zjistila pomocí přístroje Salvia příčinu mého utrpení. Způsobovala ho neuroborelioza v pokročilejším stádiu. Začala tedy detoxikace mého zatíženého organismu. Již po třech týdnech užívání nastavené kúry jsem začala pociťovat změny k lepšímu. Následovalo spoustu dalších preparátů a s každým z nich se mi vracela chuť do života a ustupovaly projevy nemoci. Postupné užívání preparátů začalo upravovat i moji psychiku. Měnil se můj pohled na sebe sama, na vlastní hodnotu, na to, jak chci žít a uvědomění, jak už žít nechci. Troufám si říct, že tahle metoda, prostřednictvím paní Ivany mi zachránila život. Po mé výborné zkušenosti si prošli detoxikací i členové mojí rodiny, kterým to vyřešilo mnohé zdravotní potíže. Myslím si, že tato metoda má ohromný potenciál a hlavně může pomoci mnoha lidem na jejich cestě k uzdravení.

Díky Vám! S vděčností  Martina, Komořany u Vyškova“