Bc. Lucie Krejčí

 

Poradce pro detoxikaci organismu a pro výživu - objednat se můžete na tel.: 545 241 303, poradna Brno, Vodní 16

„Nejčastějšími klienty v mé poradně jsou ženy, které často potřebují detoxikovat více než jen tělo“, říká usměvavá terapeutka Lucie Krejčí...


Bc. Lucie Krejčí

Poradnu detoxikační medicíny provozuji od roku 2011. Nejprve jsem začínala obchůdkem s bylinkami, přírodní medicínou a zdravou výživou. Stále jsem hledala odpovědi na potíže klientů, kteří ke mně do obchůdku chodili. Bolelo je tady a tamhle a zpočátku jsem nevěděla, že to jsou např. játra nebo slezina. Ale vzdělávání v detoxikační medicíně mi dalo odpověď na mnoho otázek a natolik mě oslovilo, že jsem postupně opustila obchůdek a začala se věnovat hlavně zdravotním potížím lidí, kteří za mnou chodí.

Poradnu a obchůdek jsem měla v Zábřehu na Moravě. Tam ji i nadále provozuji, i když jen dvakrát do měsíce. Mám také klienty v Olomouci. Z rodinných důvodů jsme se ale odstěhovali do Brna, a tak jsem se rozhodla i tady pokračovat ve své praxi. V centru detoxikační medicíny v Brně v Body centru na Vodní ulici byli velmi vstřícní a díky mým předchozím zkušenostem mi nabídli spolupráci. Můžete mě tak navštívit i tady.

Sama jsem před lety chodila zoufale od jednoho lékaře k druhému, ale nikam to nevedlo a moje problémy byly pořád větší. Až díky bylinkám a detoxikační medicíně jsem se z potíží dostala a nyní chodím k lékaři jen na preventivní prohlídky.

Mám v poradně paní, která trpěla silnými migrénami. Ty se opakovaly i třikrát do týdne a paní byla úplně vyřazena z normálního života. Výlet s dětmi nebo práce pro ni byly naprosto nemyslitelné věci. Dnes si našla práci a s dětmi o prázdninách i cestuje bez potíží.

Díky Jonášovým kapičkám jsou na světě dvě krásná miminka, jejichž maminky už nevěděly co dělat, aby otěhotněly.

Často také řešíme různé gynekologické problémy, nepravidelnosti menstruace nebo nepříjemné projevy v klimakteriu.

Kupodivu si cestu ke zdraví přes mou poradnu našli i muži. Jeden velmi starý pán, kolem 90 let si velmi přál vyhnout se dialýze. Jeho ledviny na tom byly velmi špatně, ale podařilo se nám je přeci jen vyčistit a fungují velmi dobře.

Vděčnými klienty jsou děti, protože jejich časté nemoci nebo ekzémy se díky detoxikaci velmi rychle lepší. Velkou radost mám ze čtyř dětí, které už měly domluvený termín trhání mandlí, a když došlo na věc, nebyl důvod zákrok provádět.

Nedílnou součástí terapie je i změna životosprávy. Často u klientů testuji různé potravinové intolerance a problémy s metabolismem, např. u bílé mouky, mléčných výrobků, apod.  Proto se věnuji také výživovému poradenství a klientovi, který má problém s některými potravinami jsem schopna vytvořit jídelníček s danými omezeními, ale tak aby mu chutnal.

Recenze:

"Díky preparátům Joalis, které mi správně "nadávkovala" paní Lucinka Krejčí, jsem se nejen zbavila vleklé únavy, bolestí hlavy i celého těla, ale hlavně se mi vyléčil můj "nevyléčitelný" polycystický vaječník. Díky tomu mám teď krásnou devítiměsíční dcerku Sárinku, které aplikuji Bambi olejíčky od Joalisu od dvou měsíců, a je v naprostém pořádku, krásně prospívá a dělá nám samou radost. Luci, děkuji!"

 

"K paní Lucce mě přivedly hlavně různé zdravotní problémy,a že jich bylo několik .Dokonce jsem jí několikrát obtěžovala ,když byla zrovna na dovolené :-) ,ale nikdy se nestalo ,že by mě odmítla.Vždy ochotně komunikovala a poradila .A za  těch 7 let jsem se potýkala s celkem odlišnými zdrav.problémy ,jelikož v dnešní stresující a uspěchané době ,se tělo snadno vyčerpá,unaví a poté přichází zdravotní problémy..Jako stálá klientka mohu paní Krejčí jen doporučit ,protože mi vždy na můj zdravotní problém její léčba zabrala. Na mé doporučení ji navštívila i moje známá ,paní již ve vyšším věku a také se její zdravotní problémy  buď zklidnily nebo vyléčily.Děkuji za vše ,a těším se na další setkání v její poradně". Sylva P.

 

"Dobrý den, vzhledem k tomu, že mám dojem, že mi Vaše péče opravdu pomáhá zasílám svoje doporučení.

1. očekávání  - Očekávala jsem, že se nějak komplexně a jaksi v jádru zjistí kde u mě vznikají moje zdravovní problémy, protože z jednotlivých lékařských výsledků a zpráv se to žádnému lékaři nedařilo. Celoživotně spoléhám na přírodní léčbu a líbil se mi komplexní přístup z Vaší strany.

2. realita -  Věřila jsem, že nějak musí jít přijít tomu všemu na kloub a díky Vám se to podařilo. Některé lékařské diagnozy se potvrdily a zjistili se možné příčiny mých problémů, které není možné vidět ani ultrazvukem ani rentgenem, protože se jedná spíš o přetížení orgánů nebo napře. nervové soustavy. Moje problémy se pomocí detoxikační léčby postupně začaly měnit na řešitelné. Toto bylo pro mě silně povzbuzující.

3. přínosy - Postupně mě opustila velká nekonečná únava, přestala jsem trpět silnou náchylností k respiračním onemocněním, s případným lehkým onemocněním jsem se vyrovnala rychle. Skončilo moje věčné zahlenění v dýchacích cestách. Začínám být vyrovnanější, spokojenější, veselejší. Tak nějak samovolně, ale v souvislosti s používáním detoxikačních kapek se mi začalo dařit měnit i zlozvyky. Snížila jsem množství kávy a místo ní zavedla zelený čaj a bylinné čaje. Zrušila jsem ponocování. Snížila jsem konzumaci alkoholu jen na tzv. "jen příležitostně".

4. Doporučuji.

Zdravím, děkuji moc za pomoc a těším se na viděnou". Petra Ř. 

 

"Dobry den pani Krejci, do Vasi poradny jsem prisla, protoze me trapilo caste onemocneni dychacich cest. Nechtela jsem neustale brat antibiotika a chtela jsem si zlepsit prirozenou imunitu. Vse co jsem ocekavala se splnilo, uplne uzdraveni trvalo delsi dobu, ale jiz po trech mesicich jsem citila prvni ucinky (kratsi doba nemoci, ne tak caste potize). Nyni je ma imunita mnohem lepsi a nemocna uz jsem nebyla asi dva roky. Doporucila jsem Vas svym znamym. Dekuji". H.M.

 

Dobrý den,
moc rád bych poděkoval za kurzy s lektorkou, paní bakalářkou Lucií Krejčí.
Kurzy pod jejím vedením byly skvělé. Velmi oceňuji nejen milý a vstřícný přístup, ale také trpělivost a umění předávat informace a zkušenosti i lidem kovaným vzděláním v klasické medicíně tak, aby byly pochopitelné a logické.
Zároveň musím smeknout před širokým rozsahem znalostí paní lektorky a dokonalostí měření na přístroji Salvia. Výsledky, které mi naměřila při výuce, potvrdila se stoprocentní shodou i následná interní vyšetření.
Joalis se mi již dlouhou dobu líbil, ale teď po kurzech jsem přímo nadšený.
Firmě přeji nejen spoustu spokojených zákazníků, ale i více takových TOP lektorů a terapeutů, jako je paní Lucka a moc se těším na spolupráci.
S pozdravem a přáním hezkého dne
MUDr. Otto H.