Bc. Lucie Krejčí

 

Poradce pro detoxikaci organismu a pro výživu.
Vstupní konzultace - 1hod/300 Kč, kontrola 30 min/200 Kč, Tel. 603 358 353
„Nejčastějšími klienty v mé poradně jsou ženy, které často potřebují detoxikovat více než jen tělo“, říká usměvavá terapeutka Lucie Krejčí...


Přípravky detoxikační medicíny z výzkumu pana doktora Jonáše spolu s vlídným slovem a pozorným uchem naštěstí  velmi dobře zvládají.

Poradnu detoxikační medicíny provozuji třetím rokem. Nejprve jsem začínala obchůdkem s bylinkami, přírodní medicínou a zdravou výživou. Stále jsem hledala odpovědi na potíže klientů, kteří ke mně do obchůdku chodili. Bolelo je tady a tamhle a zpočátku jsem nevěděla, že to jsou např. játra nebo slezina. Ale vzdělávání v detoxikační medicíně mi dalo odpověď na mnoho otázek a natolik mě oslovilo, že jsem postupně opustila obchůdek a začala se věnovat hlavně zdravotním potížím lidí, kteří za mnou chodí.

Bc. Lucie KrejčíPoradnu a obchůdek jsem měla v Zábřehu na Moravě. Tam ji i nadále provozuji, i když jen dvakrát do měsíce. Mám také klienty v Olomouci. Z rodinných důvodů jsme se ale odstěhovali do Brna, a tak jsem se rozhodla i tady pokračovat ve své praxi. V centru detoxikační medicíny v Brně v Body centru na Vodní ulici byli velmi vstřícní a díky mým předchozím zkušenostem mi nabídli spolupráci. Můžete mě tak navštívit i tady.

Sama jsem před lety chodila zoufale od jednoho lékaře k druhému, ale nikam to nevedlo a moje problémy byly pořád větší. Až díky bylinkám a detoxikační medicíně jsem se z potíží dostala a nyní chodím k lékaři jen na preventivní prohlídky.

Mám v poradně paní, která trpěla silnými migrénami. Ty se opakovaly i třikrát do týdne a paní byla úplně vyřazena z normálního života. Výlet s dětmi nebo práce pro ni byly naprosto nemyslitelné věci. Dnes si našla práci a s dětmi o prázdninách i cestuje bez potíží.

Díky Jonášovým kapičkám jsou na světě dvě krásná miminka, jejichž maminky už nevěděly co dělat, aby otěhotněly.

Často také řešíme různé gynekologické problémy, nepravidelnosti menstruace nebo nepříjemné projevy v klimakteriu.

Kupodivu si cestu ke zdraví přes mou poradnu našli i muži. Jeden velmi starý pán, kolem 90 let si velmi přál vyhnout se dialýze. Jeho ledviny na tom byly velmi špatně, ale podařilo se nám je přeci jen vyčistit a fungují velmi dobře.

Vděčnými klienty jsou děti, protože jejich časté nemoci nebo ekzémy se díky detoxikaci velmi rychle lepší. Velkou radost mám ze čtyř dětí, které už měly domluvený termín trhání mandlí, a když došlo na věc, nebyl důvod zákrok provádět.

Nedílnou součástí terapie je i změna životosprávy. Často u klientů testuji různé potravinové intolerance a problémy s metabolismem, např. u bílé mouky, mléčných výrobků, apod.  Proto se věnuji také výživovému poradenství a klientovi, který má problém s některými potravinami jsem schopna vytvořit jídelníček s danými omezeními, ale tak aby mu chutnal.

Recenze:

Díky preparátům Joalis, které mi správně "nadávkovala" paní Lucinka Krejčí, jsem se nejen zbavila vleklé únavy, bolestí hlavy i celého těla, ale hlavně se mi vyléčil můj "nevyléčitelný" polycystický vaječník. Díky tomu mám teď krásnou devítiměsíční dcerku Sárinku, které aplikuji Bambi olejíčky od Joalisu od dvou měsíců, a je v naprostém pořádku, krásně prospívá a dělá nám samou radost. Luci, děkuji!