Alena Novotná

Poradce pro detoxikaci organismu Centrum detoxikace organismu. Poradce pro výživu dospělých i dětí dle klasické i čínské medicíny.
Vodní 16, 602 00  Brno.
Každá konzultace je v trvání cca 1 hodiny, cena je 400 Kč. 
Objednávky na telefonním čísle: 545241303

Když jsem viděla, jak účinná je detoxikační medicína a preparáty Dr.Jonáše na sobě, na mých  dětech, manželovi a blízkých, začala jsem se o vše zajímat,učit se,učit se a učit se. Po studiu detoxikační medicíny a čínské medicíny se věnuji lidem, kteří se chtějí uzdravit a ne se jen donekonečna léčit. Detoxikací a změnou životního stylu jsem se nejen přirozenou a nenásilnou cestou vyčistila od toxinů anorganických, organických i metabolických, ale také posílila imunitu.Po vlastních zažívacích potížích jsem si nastudovala výživové poradenství klasické (západní) medicíny a čínské (východní) medicíny. I tyto obory uplatňuji ve své práci s klienty jako odborný poradce západní a čínské medicíny. Též se zabývám rodinnými konstelacemi a automatickou kresbou


Bolest a otoky kolenou u dítěte

Třináctiletý Jakub přišel s maminkou. Jakubovi natékala kolena po větší fyzické zátěži, např.tělocvik a sportovní kroužky. Lékařka doporuřila ultrazvuk kolen. Na ultrazvuku se potvrdila volná tekutina a doporučili ortopedické vyšetření. Před ortopedickým vyšetřením dětská lékařka udělala krevní testy a vyloučila revma. Ortopeded po důkladném vyšetření vyloučil ortopedickou vadu, řekl, že chlapec rychle roste a měl by dostávat kloubní výživu např. Geladrink. Mamince chlapce se to nezdálo a navštívily mě. Na Salvii jsem naměřila: ledviny, klouby, kloubní chrupavku zatíženou ptačími chlamidiemi – chlamydia psittaci. Doma chovali dlouhá léta andukly a korely. Terapie: informační preparáty: UrinoDren, ArtiDren, CorDren, Chlamydi. Dnes je Jakubovi osmnáct let, studuje školu se sportovním zaměřením a kolena jsou v pořádku. Měl velké štěstí, že se jeho maminka řídila selským rozumem – kolena u dospívajícího kluka nebolí a nenatékají jen tak, I když lékaři řekli, že kolena jsou zdravá. Měřila jsem také mladého jednadvacetiletého muže, který měl od deseti let problémy s koleny,postupy vyšetření a léčení bylo stejné jako u Jakuba, jen s tím rozdílem, že tady rodiče kupovali kloubní výživu a dávali mu ji několik let. Ve dvaceti letech měl po operaci obou kolen. Při měření na Salvii jsem u něj našla v ledvinách, močovém měchýři a kolenních kloubech chlamydie. Detoxikace byla stejná, jen na operovaných kolenou.

Bolest kloubů aktivního sportovce

Pan Petr 32 let. Aktivní sportovec, dobrá zdravotní kondice. Nebývá nemocný. Přišel s bolestmi kolenních kloubů. Kolena bolela při větší sportovní zátěži v zimě. Rád a hodně lyžoval. Kolena bolela také v létě při sportovním jachtingu. Bolest přicházela a odcházela podle fyzické zátěže a vystavení chladu. Po návštěvě lékaře absolvoval nezbytné kolečko vyšetřění u odborných lékařů. Nikdo nic zásadního neshledal, proto zatím vše řešil léky proti bolesti a kloubní výživou. Na doporučení kamaráda si přišel nechat zjistit příčinu bolestí v kloubech. Dali jsme se do práce a výsledek? Zatížené Ledviny, močový měchýř, kloubní chrupavka, kloubní výstelka, tíhové váčky, varlata, prostata, járta, svaly, vazivo. Infekční ložisko v ledvinách, v kloubech a svalech. Z mikroboilogie zátěž organismu plísněmi a bakteriemi. Po půl roční detoxikaci peparáty: 1.UrinoDren, NoDegen, InfoDren, Yeast 2.LiverDren, RespiDren, Nobacter, PeesDren 3. VelienDren, Anxinex, NeuroDren se pan Petr zbavil plísní i bakterii. Orgány jsou vyčistěné a nyní bude na Petrovi, jak svým životním stylem přispěje k trvalému posílení ledvin a ledvinového okruhu.

Bolest lýtek od zubního materiálu

Lenka 35 let. Žije zdravým životním stylem, detoxikuje několik let, proto se při potížích snaží pomoci si sama a nechodí hned k lékaři pro léky.... A tady se jí to vyplatilo. Přišla ke mě na změření kvůli bolesti lýtek. Bolest se měnila a neuměla ji pořádně vysvětlit. Po změření jsem našla ve svalové hmotě anorganické toxiny, jednalo se o chemickou zátěž. Po dalším pátrání na Salvii jsem přišla na to, že zátěž pochází ze zubu. Poté mi Lenka sdělila, že byla před měsícem u zubaře a tam ji vyplnily zub provizorní výplní (asi za půl roku si měla jít nechat udìlat tři nové zuby).  Bolest lýtka začala týden po návštěvě zubaře. Lenka odešla s preparáty na odstranění chemické zátěže ze zubů a ze svalů. Zubař byl naštěstí rozumný člověk a zubní výplň ihned odstranil, Lence půjčil tři materiály, které by mohl použít při dalším ošetření. Po vložení materiálů do Salvie jsem vybrala nejvhodnější materiál pro Lenčin organismus. Po měsíci měla Lenka opravené zuby odpovídajícím materálem a z těla odstraněny chemické toxiny. Bylo po bolesti.  Lenka se potíží zbavila za měsíc pomocí detoxikačních preparátů dr. Jonáše a vhodnou volbou zubních materiálů. Jak by asi pokračovalo zhoršování zdravotního stavu, kdyby  Lence opravil zubař zuby nevhodným materiálem natrvalo???

Slinivka.

Slečna Jana 20 let.  Do poradny přišla se zažívacími potížemi, nečekaný úbytek na váze. Předpokládala potravinovou alergii.  Naměřila jsem: Slezinu, slinivku, žaludek, tlusté střevo, imunitní buňky, oko, potní žlázy.  Organické toxiny: Escherischia colli,  Yersinia, viry hepatitidy B,C,D, streptococci. V této chvíli mi slečna Jana sdělila, že se léčí se špatnou funkcí slinivky a to šestkrát vyšší produkce amylázy. Lékaři neznají příčinu a ani léčba dosud nezabírala. Zaměřila jsem se na slinivku a našla zátěž téměř všemi naměřenými organickými toxiny, nejvíce hepatitidy. Terapie v prvním kole: VelienDren, CraniDre, PancreaDren, Antivex. Výrazné zlepšení zatím nenastalo. Druhé měření:  LiverDren, ColiDren, Antivex, Kokplus. Nastává zlepšení potvrzené lékaři, produkce amylázy se snižuje, slešna Jana se cítí lépe a mizí zažívací potíže. Předpokládaná potravinová alergie se nekonala.

Operace oka - "šmouha v oku"

Pan Tomáš přišel do mé poradny s tím, že si neví rady, kam se obrátit. Před rokem absolvoval operaci oka. Jednalo se o operaci šedého zákalu. Na Salvii jsem vyměřila: Klouby, pojivo, oční spojivka, oční nerv (III. hlavový nerv, nervus oculomotoricus). Přímo na očním nervu a oční spojivce jsem vyměřila zátěž anorganickou, zátěž antibiotiky. Začali jsme si povídat o průběhu operace a já jsem se dozvěděla: při této opraci je pacient při vědomí, umrtvení je lokální. Také se při operativním zákroku použijí antibiotika pro předejití možné infekce. Hned při první použití antibiotik pan Tomáš neměl dobrý pocit v oku, proto všechny další dávky odmítl. Od této chvíle lékařům tvrdil, že cítí v oku tlak a v zorném poli vidí šmouhu. Lékaři provedli reoperaci, nic nezjistili a při každém dalším vyšetření také nic nezjistili. Proto po roce neustálého stěžování pana Tomáše, že oko není zcela v pořádku, jej lékaři odeslali na psychiatrii. S tímto postupem se pan Tomáš nesmířil a začal hledat jiný způsob léčení. Na doporučení kamaráda přišel za mnou do poradny. Panu Tomášovi jsem dala informační kapky Cranium (preparát na detoxikaci hlavových nervů), ATB (odstraňují nezpracovaná antibiotoka z organismu), OkulaDren (preparát na detoxikaci oka), UrinoDren (preparát na detoxikaci ledvin a močového ústrojí). Za tři dny mi pan Tomáš volal, že tlak v oku se zmenšuje a šmouha je slabší. Kapky pan Tomáš dobral a zavolal mi,že je zcela bez potíží.

Potravinová intolerance

Maminka přišla s jedenáctiletým synem. Potíže: časté nevolnosti, průjmy provázené horečkami, plynatost, slabost, nevrlost, podrážděnost, vysoký kravní tlak, nadváha. Dětský lékař zjistil campilobacter, léčba antibiotiky a dieta. Léčba se několikrát opakovala a potíže se vždy po čase vrátily.  Já jsem naměřila: Plíce, tlusté střevo, tenké střevo, slezina, játra, ledviny, nadledvinky, lymfatický systém (podle čínské medicíny je celé tělo provázáno a vše spolu souvisí ). Z mikrobiologie: Escherischia colli, salmonella, campilobacter colli, cytomegalovirus CMV, další 2 herpetické viry, plísně. Slabá protibakteriální imunita-oslabené plíce, slabá protivirová imunita-oslabená slezina, slabá protiplísňová imunita-oslabené ledviny. Dále jsem zjistila intoleranci lepku-rostlinné bílkoviny, kaseinu-mléčné bílkoviny, laktózy-mléčného cukru. Terapie: ihned zahájena patřičná dieta,informační preparáty Joalis na odstranění mikrobiální zátěže. V dalším kole preparáty na odstranění metabolické zátěže. Organismus se vyčistil a chlapec začal prospívat jak po fyzické, tak po psychické stránce.

Maminka zjistila, že její problémy, se kterými se naučila žít, plynatost, občasné slabší nevolnosti, nesnášenlivost určitých jídel, slabší nadváha,  jsou příznaky potravinové intolerance. Po přeměření a zjištění téměř stejných zátěží jako u syna, se začala také detoxikovat informačními preparáty Dr.Jonáše a začala se stravovat dietně společně se synem. Po třech měsících mi s radostí oznámila pozitivní změny a především úbytek na váze.

Vzteklé dítě.

Nikolka 5 let. Maminka Nikolky mi sdělila, že Nikolka si neumí hrát s jinými dětmi, pere se s nimi, vzteká se, je umanutá, drzá. To jsem pocítila na vlastní kůži. Nikolka se dala těžko zvládnout. Zjištěná zátěž anorganická, těžké kovy, zbytky očkovacích látek. Zatížené orgány: játra, slezina, mezibuněčný prostor, mozek. Nikolka dostala dvě detoxikační kůry na odstranění těžkých kovů z organismu. Tak postupně, jak se čistilo tělo Nikolky, měnila se i její povaha. Nyní již Nikoka chodí do školy a nejsou s ní žádné problémy.

Nespavost a agrese

Muž středního věku.Nespavost (je naštvaný , že nemůže spát), záněty spojivek, migrény, sucho v krku,obezita, dušnost, ekzém, bolesti nohou, často je zlostný. Zjištěné zátížené orgány: infekční ložisko v játrech a periferním nervovém systému, volné toxiny v tlustém střevě, podkoží, žlučníku, žaludku a tenkém střevě. Zjištěné zátěže: viry hepatitické, viry herpetické CMV, EBV, herpes simplex, zátěž metaboliská (příliš živočišných tuků a bílkovin,), lepek, kasein, zjištěna také emoční zátěž. Detoxikace proběhla ve čtyřech kůrách. 1. LiverDren, NeuroDren, Antivex, Nodegen 2. RespiDren, ColiDren, Egreson, Metabex 3. CorDren, Streson, PeesDren, Metabol 4. Emoce, Cranium, OroDren, Candid. Odstranily jsme postupně všechny zátěže, během jednoho roku se pán naučil novému zdravějšímu stravování. V současné době se cítí velice dobře, spí, zhubnul, není stále naštvaný, nic ho nebolí. Prostě jiný člověk.